Заработать в интернете

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Заработать в интернете » Новый форум » Стільці для швеї


Стільці для швеї

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Порекомендуйте які краще вибрати стільці для швеї, потрібно придбати для швейного підприємства. Можливо хто знає та зможе допомогти з вибором, за будь-які рекомендації та інформацію буду вдячна.

0

2

Стільці краще брати зі спинкою, щоб було зручно та комфортно під час навантажень, також звертайте увагу на каркас і якість матеріалів. Має бути регулювання висоти, а також повортність, для того щоб працівнику було зручно виконувати будь-які дії не відходячи з місця.

0

3

Хороший вибір стільців для швачок на сайті компанії https://promstul.com/industrial-chairs- … dlya_shvey тут можна замовити під замовлення, або вже готові стільці якщо вони є в наявності. Тому рекомендую звернутись до них, в легкій промисловості вже більше 20 років і мають безліч задоволених клієнтів.Весь асортимент можна переглянути на сайті компанії, а також при необхідності проконсультуватись з менеджером.

0

4

С покупкой швейной машинки думаешь, что все потребности закрыты, но это не так. Потом начинаются хотелки в виде оверлока или вышивальной машинки, а потом уже подумываешь на счет обустройства рабочего места - хорошего рабочего стола и стульев. Я сейчас как раз планирую купить оверлок тут , поскольку понимаю, что все-таки одной швейной машинки недостаточно, тем более с учетом, что я планирую работать в швейном деле.

0


Вы здесь » Заработать в интернете » Новый форум » Стільці для швеї